Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Олександре !

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви гідно очолюєте заклад провідної вищої морської освіти, випускники якого – це майбутні капітани, старші механіки суден і менеджери берегових підприємств, організацій та установ. Завдяки Вашим випускникам Україна сьогодні входить до п’ятірки лідерів за кількістю офіцерів на суднах світового торгівельного флоту. Про Ваш професіоналізм талановитого керівника відомо далеко за межами нашої держави, адже Ви є членом Клубу ректорів Європи.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих, а численні нагороди і відзнаки, серед яких Диплом Комітету Верховної ради з питань морського транспорту України за активну участь у програмі розвитку морського та річкового флоту України, ще раз підкреслюють Ваш високий професіоналізм як керівника та справжнього фахівця своєї справи.

Крім того заслуговує поваги і Ваша активна наукова діяльність. Опублікувавши більше 50 наукових праць з питань економіки та управління морським транспортом, підготовки та дипломування моряків, Ви посіли гідне місце серед науковців сучасної України і підтвердженням цього є факт занесення Вашого імені до збірника інтелектуальної еліти «Ученые Донбасса».

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих, а численні нагороди і відзнаки, серед яких Диплом Комітету Верховної ради з питань морського транспорту України за активну участь у програмі розвитку морського та річкового флоту України, ще раз це підкреслюють. Ваш талант організатора, менеджера, науковця і мудрого порадника викликають глибоку повагу у колег, однодумців, усього професорсько- викладацького складу, співробітників, інституту.

Шановний пане Олександре!

У цей святковий для Вас День висловлюємо щире захоплення Вами як яскравою багатогранною особистістю та від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, радості, щастя, родинного благополуччя, невичерпної наснаги та натхнення для реалізації всіх Ваших планів!

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний