Real time web analytics, Heat map tracking

05.10.2019 в рамках позанавчальної практики курсанти 2-го курсу факультету № 2 інституту під керівництвом фахівця факультету № 2 майора поліції Валентина Крохмального ознайомилися з роботою блокпосту, який знаходиться на в'їзді в місто Маріуполь. Під час заходу була надана загальна інформація як здійснюється робота на блокпосту.

Зокрема, курсанти дізналися, що блокпост – це дорожній укріплений контрольно-пропускной пункт із озброєною охороною, здатний самостійно тримати колову оборону. На ньому здійснюється контроль руху та перевірка чи блокування людей і транспортних засобів. Службу на блокпосту несуть як поліцейські так і військовослужбовці. Це передбачає якісну і чітку взаємодію у процесі вирішення службових завдань, оборони блокпосту тощо.

Зацікавила курсантів інформацію щодо порядку проведення перевірки транспортного засобу за допомогою спеціальних приладів чи службової собаки, алгоритму дій в надзвичайних ситуаціях і що робити якщо буде напад на блокпост. Майбутні поліцейські побачили спальні приміщення працівників, як вони живуть і відпочивають під час своєї зміни. Також поліцейські, які несли службу на блокпосту розповіли цікаві історії, які траплялись під час чергування.

Отже, за результатами даного позанавчального заходу курсанти 2-го курсу безпосередньо на місці несення служби дізнались про роботу поліцейських та військовослужбовців, які працюють кожний день для захисту громадян та публічної безпеки.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02
 

Сергій Пекарський, факультет № 2