Real time web analytics, Heat map tracking

Шановний пане Сергію! 

У цей ясний день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ваша доля тісно пов’язана з вишем-переселенцем уже протягом багатьох років. Ми вдячні

Керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та якостями Ви впродовж багатьох років на високому рівні здійснювали підготовку правоохоронців рідної держави.

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами, як високопрофесійним та високоморальним педагогом і науковцем. Чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов до українського слова, історії та традицій нашого народу – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій науково-педагогічній діяльності.

Слава про Вас як про Людину з великої літери шириться просторами України і для багатьох з нас Ви є справжнім зразком для наслідування! Щиро цінуємо Ваш внесок в історію успіхів навчального закладу як сумлінного, дисциплінованого, високопрофесійного працівника та педагога.

Шановний пане Сергію! 

Від усієї душі прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, фінансової стабільності, гармонії у всьому, Любові у всіх проявах, мирного неба над головою. Нехай по життю супроводжує Вас удача й успіх, оточують близькі за духом люди, а кожен Ваш день сяє новими веселковими барвами!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний