Real time web analytics, Heat map tracking

9 жовтня заступником директора МЦППП «Академія поліції» Андрієм Курило та викладачем загальноправових дисциплін Ольгою Галанжиною  спільно із Головою Правління ГО «Приазовська Правозахисна группа» УМДПЛ «Українські монітори дотримання прав людини в правоохороних органах» Григорієм Курачицьким було проведено зустріч з слухачами первиної професійної підготовки «Академії поліції». 

Захід проводився в рамках проекту «Подолання стигми та дискримінації стосовно секс-працівників з боку представників правоохоронних органів на національному та регіональному рівнях».

Чинна нормативно-правова база, на жаль, підвищує вразливість секс-працівників до насильства та призводить до зниження ефективності програм профілактики та лікування ВІЛ-інфекції. Секс-працівники  зазнають різні прояви насильства: посягання сексуального характеру, зґвалтування, шантаж, переслідування, здирництво з боку клієнтів, агентів (сутенерів), близьких родичів, партнерів. Тому завдання проекту у цьому випадку – усунення таких бар’єрів, що порушують права людини в отриманні медичних/соціальних послуг, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією, подолання стигми та дискримінації стосовно секс-працівників з боку працівників поліції.

Мета проведення такого заходу  —  проведення інформаційних занять для поліцейських в регіонах. На самому тренінгу правозахисник не тільки допоміг складати перелік найпоширеніших порушень, та й ознайомив учасників із сервісами для вразливих груп та роз’яснював, як вимірювати рівень стигми та дискримінації до них з боку працівників поліції, так і суспільства загалом.

Крім того, Голова правління Г. Курачицький  допоміг учасникам не тільки краще розуміти специфіку кримінально-правової кваліфікації «заняття проституцією» та адміністративної відповідальності за таку діяльність, а й сформував плани проведення інформаційних занять для поліцейських в регіоні.

Під час проведення інформаційно-освітнього заходу вдалось створити доброзичливу атмосферу. В першій частині заходу після дискусії із майбутніми правоохоронцями обговорювалось таке поняття як «Верховенство права», «дискримінація» та «стигма». Під час виконання практичних завдань поліцейські описали поведінку в типових ситуаціях з якими стикаються секс- працівники та проаналізували, чи не порушують їхні дії права людини. Це, в свою чергу, дозволить зменшити стигму та дискримінацію стосовно секс- працівників під час подальшої роботи поліцейських.

МЦППП «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України висловлює щиру вдячність за проведену зустріч, а також сподівання на продовження цікавої корисної співпраці з поліцейськими.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

МЦППП «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України