Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

На сьогоднішній день здоров’я молоді має важливе значення як для сучасності, так і для майбутнього нашої України. Студенти є майбутніми творцями матеріального і духовного благополуччя нашої держави, її розумовим потенціалом, в яких закладена найголовніша репродуктивна функція людства.

Але, для більш повного розуміння ключових компетенцій ї реалізації заявлених завдань, треба мати теоретичні знання, допомогу в отриманні яких мають друковані навчальні посібники, підручники, монографії. Саме вони  несуть теоретичних потенціал здоров’я прийдешніх поколінь.

Сьогодні викладачами кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки передано до загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України надруковані українськими видавництвами примірники навчальних посібників видатного українського науковця, фахівця в галузі фізичного виховання та спорту, професора Т. Круцевич «Теорія та методика фізичного виховання різних груп населення» у двох томах, заслуженого майстра спорту з баскетболу, професора кафедри спортивних дисциплін Київського університету фізичної культури та спорту І. Поплавського «Баскетбол», «Волейбол», відомого спортсмена-бодібілдера Білла Перрі «Силові вправи для чоловіків та жінок» та інші, поповнивши книжкові фонди сучасною літературою.

Таким чином, всі курсанти, студенти та слухачі зможуть користуватися виданнями під час самопідготовки до аудиторних занять, матимуть можливість ґрунтовно поповнювати свій багаж професійних знань з організації самостійних занять з фізичного виховання, допомоги сучасною інформацією на основі узагальнених передових напрацювань фахівців-практиків та новітніх методик в галузі фізичної культури та спорту.

Кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки