Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Віктора Миколайовичу!

Виконавчий комітет Криворізької міської ради вітає Вас з 60-річчним Ювілеєм! Починаючи з 2014 року доля з’єднала діяльність вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України з Кривим Рогом, бо саме на Криворіжжя здійснено його передислокацію.

Ці роки діяльності ввіреного Вам закладу вищої освіти стали яскравими променями для міста та його мешканців, адже, як заходи інституту, так і спільні заходи з громадою міста – це в першу чергу корисні, інноваційні проекти, які стають у нагоді до розвитку Кривого Рогу, як сучасного правового міста. Поява такого потужного закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання МВС України, дають впевненість містянам у безпеці вулиць міста, адже здобувачі вищої освіти, які обрали для себе Донецький юридичний інститут є майбутнім нашої поліції в сучасних умовах реформування правовоохоронної системи України, які інститут уміло втілює ужиття. Досягнення інститут, в першу чергу є натхненною, сумлінною роботою керівника, його умінням згуртувати навколо себе професіоналів своєї справи, які вже втілено у життя й високо оцінено з боку громади міста Кривого Рогу.

Виконавчий комітет Криворізької міської ради вітає Вас, шановний Вікторе Миколайовичу, з 60-річним Ювілеєм! Бажаємо, щоб жага нових приємних перемог та звершень ставала лише сильнішою, пошуки на науковій та професійній ниві були успішними та багатими на плоди успішного втілення їх у життя! Миру, здоров’я та благополуччя!

Виконавчий комітет Криворізької міської ради