Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Напруженими видалися минулі вихідні для ВК «ДЮІ». В рамках Кубку −2109 з волейболу «Любительськая Волейбольна Ліга» міста Кривий Ріг команда чоловіків, провела зустрічі із командою «Чорні ворони». Говорячи про команду наших суперників то вона сформована із представників Металургійного району. Як і в першому турі, наші волейболісти перемогли з рахунком 2:1. Слід зазначити, що другий тур був вихідним для нашої команди. Вітаємо нашу команду та бажаємо перемог в подальших зустрічах.

З кращого боку слід відзначити курсантів факультету № 1: Олександра Чалих, Рената Мінкова, Євгена Козенко; Ярослава Чекана, Павла Сабана, Всеволода Задесенець та Віталія Глушко. Останні починають органічно вписуватися в склад команди. Опановують непросту позицію в сучасному волейболі − центрального блокуючого. Дякуємо команді за самовіддачу та волю до перемогу.

За виступами підопічних уважно спостерігає декан факультету полковник поліції Руслан Іванович Михайлов. Який в цілому залишився задоволений діями команди, але зауважив на програні єдиноборства та вказав шляхи виправлення помилок в наступних зустрічах.

Особовий склад факультету № 1, волейбольний клуб «ДЮІ» вдячні керівництву інституту та особисто ректорові Віктору Миколайовичу Бесчастному за підтримку, надану можливість проводити тренування та спортивні зустрічі.

ДЮІ#Тут варто навчатися, щоб захищати!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки