Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Другого та третього листопада у місті Маріуполі у міському будинку культури «Український дім» відбулися змагання за кубок Донецької області з таекван-до  ITF.

Я, курсантка 107 навчального взводу факультету №2 Донецького юридичного інституту Тетяна Фасуляк, була не тільки запрошена на вказаний захід в якості судді, бо я є головуючою судейської команди з таекван-до ITF на змаганнях дітей та юніорів, та маю перший юнацький розряд з таекван-до ITF, а ще й перед  початком змагань провела профорієнтаційну роботу із учасниками. Розповіла про історію Донецького юридичного інституту, свою спеціалізацію, за якою навчаюсь, про етапи вступних випробувань, та про позитивні враження від процесу навчання.

Я була щиро вражена організацією змагань:У них брали участь діти, віком від п’яти до сімнадцяти років, вагові категорії варіювалися від 20 до 70 кілограм.  Змагаючись за кубок, юнаки вправно довели свою майстерність та професіональні навички.

Також, в цих змаганнях приймав участь мій молодший брат Кирило Фасуляк, який має третій юнацький розряд з зазначеного виду спорту.  Він посів перше місце. Хочу зазначити, що при його виступі, я в оцінюванні участь не приймала, це тільки його досягнення. А сама, отримала паспорт до свого іменного чорного поясу з таекван-до ITF.

Самі змагання ділилися на тулі та спаринги. Я була захоплена саме спарингами серед перших та других данів, бо, на мою думку, вони були найдинамічнішими.

Нагороду отримали не тільки юнаки, учасники заходів, а й ще й їх тренера.

Я пишаюсь тим, що я була запрошена та виступила суддею не тільки як спортсмен, але й як представник - курсант нашого інституту, тим самим, на даний час розпочалася традиція участі інституту в таких цікавих спортивних заходах.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Факультет № 2