Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Відповідно до положень Закону України «Про Національну поліцію» курсанти Донецького юридичного інституту щоденно удосконалюють та підвищують свої навички і знання щодо виконання та неухильного дотримання завдань поліції в частині забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав та свобод людини, інтересів суспільства, а також протидії злочинності, що базується на правовій основі і принципів діяльності поліції. Зазначені завдання та функції поліцейського курсанти закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання зобов’язалися виконувати складанням Присяги працівника Національної поліції, а також вони закріплені в обов’язках та Клятви курсанта Донецького юридичного інституту МВС України.

Як позитивний та професійний результат своєї курсантської і поліцейської служби ми бачимо в реаліях їх службової діяльності.

Так, 15 листопада поточного року о 21.45 годин курсанти 2-го курсу факультету № 1 підготовки поліцейських Максим Качан та Юлія Москаленко, перебуваючи поза службою під час прогулянки по дорозі додому, проходячи по вулиці Українській Центрально-міського району м. Кривого Рогу, побачили невідому особу чоловічої статі, яка вела себе підозріло, а саме: хитається на всі боки, постійно оглядається по сторонам та безпричинно посміхається, тобто як висновок – можливо перебуває у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння. Максим та Юлія, проявивши мужність, професіоналізм, небайдужість та свій поліцейський обов’язок, з метою припинення можливого правопорушення і недопущення скоєння злочинів, підійшли до невідомого чоловіка, одразу представилися, пред’явили свої службові посвідчення та запропонували особі назвати свої дані і надати документи. Чоловік представився, але не надав ніяких документів, які б підтверджували його особу та далі продовжував вести себе підозріло, у зв’язку з чим курсанти одразу викликали працівників поліції по лінії «102» та вжили заходів щодо затримання підозрілої особи. Прибувши на місце події, працівники патрульної поліції та слідчо-оперативної групи в рамках діючого законодавства провели огляд громадянина, в результаті якого у чоловіка було виявлено та вилучено декілька пакетів з речовиною рослинного походження темно-зеленого кольору зі специфічним запахом і схожого на наркотичний засіб – канабіс. Після цього чоловіка одразу було доставлено до Центрального відділення поліції Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області для проведення слідчо-оперативних дій. Зазначений факт слідчим внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів попередньо за ст. 309 ч. 1 Кримінального кодексу України.

Курсант Максим Качан вже вдруге за останні три місяці (перший випадок був у вересні поточного року) виявляє, попереджує правопорушення та затримує злочинця за скоєння правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, чим самим проявляє мужність, професіоналізм, небайдужість та втілення своїх знань і навичок у практичній діяльності поліцейського.

Колектив Донецького юридичного інституту дуже пишається своїми здобувачами вищої освіти, які на сьогодні вже є поліцейськими та повністю здатні виконувати функції і завдання Національної поліції України! Висловлюємо слова щирої вдячності курсантам Максиму Качан, Юлії Москаленко та їх батькам за їх мужні поступки, відповідальність і професіоналізм!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків