Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Професорсько-викладацький склад  Донецького юридичний інститут МВС Україні  традиційно активно взаємодіяв із шкільними закладами, беручи участь у роботі із талановитою молоддю.  Основними напрямками такої роботи є наукове консультування учнів – членів Малої академії наук, участь в організації та проведенні учнівських олімпіад із правознавства та історії, регіональних та всеукраїнських учнівських наукових конференцій. Тож не дивно, що і на теренах Криворіжжя ДЮІ МВС України активно залучився до цієї роботи, здобувши гарну репутацію серед вчителів та  школярів.

14 листопада 2019 року декілька представників професорсько-викладацького складу Донецького юридичного інституту завітали до стін Центрально-Міської гімназії - навчального закладу зі давньою історією та сталими традиціями. Однією з них є діяльність  Міського дискусійного клубу «Діалог», який існує в цьому навчальному закладі вже дев’ятнадцять років. Цього року в його роботі взяли участь   91 учасник – учні старших класів  із  29 шкіл Кривого Рогу, які обговорювали актуальні проблеми гендерної рівності в українському та світовому контекстах у чотирьох секціях правової, історичної, соціологічної, економічної спрямованості.

До складу журі історичної секції увійшли представники ДЮІ МВС України – професор  кафедри соціально-гуманітарних дисциплін  доктор історичних наук Титаренко Д.М. та доцент  кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидат історичних наук Титаренко О.О. Жвава дискусія на засіданні розгорнулася навколо таких питань, як «Боротьба за гендерну рівність: історичний аспект» та «Гендерні аспекти влади в Україні в ХХ та ХХІ ст.». Впевнене модерування керівника секції вчителя історії Родіонова Д.М., який, до речі, цього року став переможцем  міського конкурсу «Вчитель року»,  уточнюючі питання та професійні коментарі членів журі сприяли пізнавальній активності учнів та генеруванню нових ідей,  підтримували високу інтенсивність діалогу впродовж роботи секції. Переможці в різних номінаціях окрім традиційних дипломів одержали  також й сувенірну продукцію  Донецького юридичного інституту.

  Члени журі  мали чудову нагоду ознайомити присутніх із діяльністю ДЮІ МВС України в Кривому Розі та запросити учнів старших класів не лише  Центрально-Міської гімназії, але й інших навчальних закладів на навчання до нашого вишу. Виявом серйозного інтересу до перспектив навчання у ДЮІ  стала низка  питань конкурсантів  з питань вступу до вишу. Із великим інтересом юними учасниками дискусії було сприйнято пропозицію членів журі  взяти участь у наукових заходах кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ДЮІ МВС України, зокрема у круглому столі «Гуманітарні студії в сучасному світі»,  який традиційно проводиться у березні. Цей науковий захід для молодих вчених проводиться у Кривому Розі  лише декілька років, але  він вже став гарною дискусійною площадкою не лише для студентів регіону, але й для талановитих школярів Кривого Рогу.

В ході бесіди  організаторів роботи клубу «Діалог» директора Центрально-Міської гімназії Хабло Є. В.,  завуча із наукової роботи Чигриної Л.В. із  представниками ДЮІ МВС України  було наголошено на позитивному досвіді взаємодії навчальних закладів щодо виявлення та підтримки талановитої молоді, досягнуто домовленості про  продовження  роботи представників кафедри соціально-гуманітарних дисциплін   із учнями Центрально-Міської гімназії, частина випускників  якої вже стала успішними студентами нашого вишу.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін

ДЮІ МВС України