Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Нещодавно курсанти факультету № 1 ДЮІ МВС України провели повторну зустріч з командою КНУ у м. Кривий Ріг та перемогли з рахунком 50-48.

Баскетбол, як засіб фізичного виховання, знайшов широке застосування в різних ланцюгах фізкультурного руху. Гра відрізняється великою емоційністю, потребує прояву різнобічних фізичних якостей та рухових дій, а також моральних та вольових якостей. Ці особливості роблять її одним з найбільш діючих оздоровчих та виховних засобів, що надають комплексний вплив на організм тих, хто займається цим видом спорту.

У зустрічі приймали участь: КомісарчукДанил, Сердюк Богдан, Махмудов Артур, Тихонов Ілля та капітан команди Булавін Максим.

Особовий склад факультету № 1, юридичного факультету, баскетбольний клуб ДЮІ вдячні керівництву інституту, особисто ректорові Бесчастному Віктору Миколайовичу, деканові факультету №1 Михайлову Руслану Івановичу, начальникові 2-го курсу Тріфонову Олександру Васильовичу та тренеру команди Делії Юрію Володимировичу за підтримку та надануможливістьпроводититренування та спортивнізустрічі.

 ДЮІ#Тут варто навчатися, щоб захищати!

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки