Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Перед кожним випускником школи постає питання вибору професії. Координаційній центр Донецького юридичного інституту МВС України продовжує профорієнтаційну роботу з майбутніми випускниками шкіл м. Кривого Рогу. Спільно з міськрайонним центром зайнятості, викладачі кафедри іноземних мов провели профорієнтаційні заходи у двох школах міста. Так, у грудні 2019 року доцент кафедри Живіцька І.А. мала можливість представити Донецький юридичний інститут у Криворізькій ЗОШ №23 Центрально-Міського району. Знайомство з інститутом розпочалося із презентації вишу-переселенця та умов вступу до навчального закладу зі специфічними умовами навчання. Завідувач кафедри Баланаєва О.В. приєдналася до профорієнтаційних заходів у Криворізькій ЗОШ №105 Тернівського району. Викладачі кафедри розповіли про переваги навчання в Донецькому юридичному інституті, його структуру та перспективи працевлаштування. Адміністрація шкіл, класні керівники та учні випускних класів отримали профорієнтаційні матеріали про Донецький юридичний інститут та календарі ДЮІ МВС на наступний рік.

Представники кафедри іноземних мов щиро привітали присутніх старшокласників із святом, побажали їм міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань. Враховуючи те, що учням незабаром доведеться обирати свою майбутню професію, викладачі побажали їм не помилитися із своїм вибором.

Атмосфера під час проведення заходів була жвавою, невимушеною й доброзичливою. Учні з великою зацікавленістю ставили питання про професією поліцейського та юриста й наприкінці пообіцяли добре поміркувати над своїм майбутнім місцем навчання. Сподіваємось, що це буде саме Донецький юридичний інститут МВС України.

Викладачі нашого навчального закладу й представники центру зайнятості домовилися й надалі проводити такі зустрічі, а якщо буде можливо, спілкуватися у класах чи у групах задля тіснішого зв’язку між учнями та викладачами Донецького юридичного інституту.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Кафедра іноземних мов