Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

2020 рік для Донецького юридичного інституту МВС України відзнаменувався гарною подією, гідним проявом курсантів інституту, як майбутніх захисників правопорядку. Так, 02.01.2020 курсанти 107 навчального взводу факультету № 2 Донецького юридичного інституту, що знаходиться у м. Маріуполі, рядові поліції Ігор Бризньов та Артем Баланович, знаходячись у канікулярній відпустці, у вечірній час, повертаючись до дому, побачили раніше незнайомого їм чоловіка, який порушував громадський порядок.

Поведінка чоловіка була неадекватною, було схоже, що він знаходиться в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Він намагався відкрити двері зачиненого ломбарду «Гарант», який розташовано по вул. Пилипа Орлика, 80 у Центральному районі м. Маріуполя, розмахував руками, у чоловіка була порушена координація рухів. Курсанти не могли пройти осторонь побаченого інцинденту, і з метою недопущення порушення громадського порядку чи вчинення кримінального правопорушення, вирішили підійти до зазначеного незнайомого їм чоловіка та дізнатися про причину неадекватної поведінки, та при необхідності, запобігти неправомірному вчинку. Так, вони підійшли до чоловіка, представилися, пред’явили службові посвідчення. На запитання курсантів, про те що відбувається, та чи потрібна допомога, чоловік став розмахувати руками, незрозуміло висловлюватися, реагував дуже повільно та складалося враження, що він не розуміє, що в нього запитують. Чоловіку було запропоновано відійти від ломбарду та більше не намагатися потрапити у його приміщення. На  це зауваження чоловік відреагував нецезурною лайкою, став бити ногами, руками та головою у двері ломбарду, смикав вхідну ручку двері, від чого вона зламалася, тим самим – пошкодив майно ломбарду, на зауваження не реагував, тоді, курсанти, з метою припинення неправомірного вчинку чоловіка, викликали поліцію, отже виявили свою небайдужу позицію до подібних ситуацій, та припинили вчинення правопорушення.

За даним фактом , 02.01.2020  Центральним ВП ГУНП в Донецькій області відносно правопорушника складено протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст.ст. 173 та 178 ч. 3 КУпАП – дрібне хуліганство та поява в громадських місцях у п’яному вигляді, вчинена особою, яка протягом року двіч або більше разів притягувалася до адміністративної відповідальності за вчинення аналогічного адміністративного правопорушення.

Донецький юридичний інститут пишається вчинком своїх курсантів, бо в ситуації, потребуючей рішучих кардинальних дій, прореагували швидко, вчасно, зупинили правопорушення, виявили якості, характерні особистості гідного поліцейського України, чим подали приклад гідної поведінки та небайдужості до порушення закону України, і так надалі – НАВЧАТИСЯ, ЩОБ ЗАХИЩАТИ!!!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Фахівець факультету № 2 ДЮІ
майор поліції Діана Зикова