Шановна пані Людмило!

Від імені усього колективу Донецького юридичного інституту МВС України прийміть найтепліші вітання  в день Вашого Ювілею!

Ви неординарна жінка, багато виняткових якостей Ви поєднуєте у собі. Як творча людина Ви втілили в життя багато цікавих проектів з фахової підготовки майбутніх правників. Як організатор та керівник Ви зуміли згуртувати відповідальних та талановитих дослідників, які віддано працюють заради розвитку наукової юридичної думки. Як науковець, авторка більш 200 наукових робіт, Ви виховали багатьох кандидатів та доктора юридичних наук.  При цьому Ви залишаєтесь скромною, доброзичливою та  чарівною жінкою, берегинею домашнього вогника та люблячою матір’ю. Завжди відверта, доброзичлива та щира, готова прийти на допомогу - саме за ці людські якості Вас поважають студенти, курсанти, колеги, друзі, та, навіть, опоненти!

Ви тримаєте будь які виклики та випробовування долі, як вольова та цілеспрямована особистість ніколи не зупиняєтесь йти вперед, долати нові вершини, здійснювати ще більш амбіціозні проекти. Тож нехай несамовита іскра Вашого таланту завжди підтримує полум’я новаторських ідей! Дякуємо Вам за віддану роботу на благо процвітання Донецького юридичного інституту! Нових Вам звершень, перемог, здобутків та  вдячних учнів! Нехай все у Вашому житті буде гармонійним і злагодженим: і вдома, і на роботі!

Шановна пані Людмило!

Прийміть щиросердечні вітання з Ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, звичайного щастя та благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях і щоденних справах, у Ваших сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас завжди підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають коллеги та друзі, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай у Вашій душі панує мир і гармонія

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking