Шановний пане Василю!

Прийміть щирі вітання в день Вашого Ювілея від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Сьогодні Ви перебуваєте у чудовому віці людини,  яка сповнена результатами відданої праці, натхненням та енергією. Ви у самому  розквіті фізичних і духовних сил, коли втілюються в практичних справах знання, багатий життєвий досвід та творчі плани.  Свою роботу в органах внутрішніх справ Ви розпочали у 1985 році на посаді слідчого одного зі столичних райвідділів та продовжили  роботу у якості начальника слідчого відділу. Враховуючи Ваш величезний практичний досвід, юридичну та мовну підготовку високого рівня, Вас запросили на посаду начальника відділу Національного центрального бюро Інтерполу в Україні. Окрім цього Ви працювали представником МВС у складі Посольства України в Туреччині, обіймали посаду першого заступника керівника Робочого апарату НЦБ Інтерполу в Україні. Все Ваше свідоме було життя присвячено вдосконаленню правоохоронної роботи, Ви широко залучали набутий міжнародний досвід, залучали  найкращі досягнення в національну правоохоронну систему.

Своїм ставленням до служби, новаторським і творчим підходом до вирішення відповідальних завдань Ви здобули заслужений авторитет серед колективу працівників МВС. Високий професіоналізм та багатогранні якості керівника дозволяють Вам на високому рівні вирішувати покладені на Вас завдання.

Шановний пане  Василю!

Прийміть щиросердечні вітання з Ювілеєм!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, оптимізму, добра та невичерпної сили духа!  Нехай Ваша домівка буде завжди сповнена радістю та взаєморозумінням! Зичимо Вам натхнення для реалізації всіх Ваших планів і задумів! Нехай  всі Ваші рідні і близькі люди будуть здорові і щасливі, а у Вашій родині завжди буде спокій та процвітання!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking