Шановний пане Олександре!

Прийміть найщиріші привітання на честь Ювілею від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Сьогодні Ви перебуваєте в найпрекраснішому  періоді свого особистого і професійного життя, маючи за плечима великий практичний досвід, мудрість, рішучість у прийнятті рішень, повагу та визнання оточуючих. Безумовно, все це є результатом кропіткої праці, безупинної роботи і безкінечного самовдосконалення.  Ваша надзвичайна відповідальність та сумлінність у виконанні службових обов’язків є зразковою для всіх нас. Робочий колектив цінує Вас за істинно чоловічі якості, адже Ви стали зразком зібраності та ґрунтовності, строгості та мужності! Тож нехай Ваш професіоналізм і відданість  правоохоронній діяльності будуть джерелом стабільного кар’єрного росту.

Щиро бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, розвиватися в улюбленій справі, до якої Ви доклали максимум зусиль. Нехай щастя, кохання та достаток не покидають Вашу оселю, і кожен гість буде бажаний! Нехай вдача та успіх завжди супроводжують Вас, а кожна Ваша справа матиме переможні результати. Сподіваємось, що цей життєвий етап принесе Вам багато прекрасного, чудового і незабутнього! А за відкритість, життєлюбність, щирість і доброту доля винагородить міцним здоров’ям, любов’ю та щастям!

Шановний Пане Олександре !

У цей святковий для Вас і Вашої родини день від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, радості, щастя, родинного благополуччя,  творчого натхнення, незмінно позитивного настрою. Хай тепло рідних та близьких надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а кожен день хай наповнюється корисними справами і земними радощами!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking