Шановна пані Інно!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Вашим Ювілеєм!

Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм, енергійність та, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи – є Вашими вірними супутниками, які стали  запорукою Вашого визнання як талановитого фахівця. Безумовно, Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях, віддана праця заради вдосконалення правоохоронної системи нашої раїни визивають повагу й захоплення, та є гідними для наслідування майбутнім поліцейським. Нехай робота завжди буде в радість і ніколи не доставляє зайвих клопіт, нехай Ваша діяльність буде джерелом професійного задоволення і відрадою душі.

Колектив Донецького юридичного інституту щиро вітає Вас з Днем народження та бажає Вам справжнього жіночого щастя, гармонії і непохитної впевненості в завтрашньому дні! Бажаємо кожний новий день проводити так, ніби пишете нову главу для своєї книги про захоплюючі подорожі, великі відкриття та яскраві перемоги! Ніколи не відступайте від принципів честі і завжди досягайте свого!

Шановна пані Інно!

Прийміть щиросердечні вітання з Ювілеєм!

У цей святковий День бажаємо Вам міцного здоров’я, невтомності, ясності думок і легкості почуттів, більше, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Нехай життєва енергія вирує в крові кожен день, нехай Вас завжди підтримують близькі люди та вірні друзі!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking