Шановна пані Вікторія!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України щир вітає Вас  з Днем народження!

Велика радість для нас в цей прекрасний день вітати Вас, неймовірно чарівну та елегантну жінку!  Ви прекрасний фахівець, відмінний професіонал, компетентна та високоосвічена особистість, яка натхненно та відповідально  працює на благо Національної поліції України. Завдяки наполегливій праці та постійному самовдосконаленню  Ви здобули шану та повагу серед колег. Притаманні Вам енергія, людяність, відданість справі є гідним прикладом для тих, хто працює поруч з Вами.  

Від усього серця бажаємо Вам  невичерпного запасу душевних сил, бадьорості, миру і подальшої плодотворної праці на благо Національної поліції. Нехай доля береже Вас від негараздів та бід, додає сил та натхнення! Злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі! Хай здійснюються Ваші побажання та  мрії!

Шановна пані Віктоорія!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Від усього серця бажаємо Вам оптимізму,  невичерпної життєвої енергії та наполегливості! Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм, а  Ваша оселя завжди буде наповнена сміхом, приязню і добром! Нехай поряд будуть вірні друзі і щасливі рідні люди, а в серці живе радість та натхнення! Великого Вам щастя, вірної любові і удачі!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking