Шановний пане Андрію!

Прийміть найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви обрали нелегку, але таку почесну професію – стали на шлях служіння українському народові. Відданість службі в лавах Національній поліції України – є покликанням сміливих, чесних і відданих своїй справі людей. Ваші особисті якості, як наполегливість, відповідальність, принциповість, справедливість, чемність, надзвичайна працелюбність сприяють вдосконаленню організації роботи сучасної правоохоронної системи. Довіра до Вас з боку підлеглих, авторитет, яким Ви користуєтесь серед колег, дотримання слову викликають нашу глибоку повагу та щире захоплення.  

У цей святковий день щиро зичимо Вам  руху тільки вперед, успішного здійснення всіх найсміливіших планів та задумів. Нехай витримка та самовладання завжди допомагають Вам у найскрутніших моментах! Хай Вас завжди підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння.

Шановний пане Андрію!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, витримки та блискучої кар’єри! Нехай Вами пишаються Ваші рідні і близькі люди, а у Вашому домі хай панує мир, злагода, спокій та взаєморозуміння! Нехай здійсняться Ваші мрії, і всі благородні задуми втіляться у життя!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking