Шановний пане Романе!

Приміть  найщиріші вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з Днем народження!

Повсякденна діяльність на відповідальній посаді в лавах Національної поліції України вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму. Ви завжди із честю і гідністю справжнього офіцера вирішуєте будь-які сурові виклики. За багато років служіння Батьківщині Ви заслужили глибоку пошану колег та оточуючих, даруючи їм не тільки свої знання та досвід, а й мудрість, щирість, добрі настанови. Ви працюєте за покликом душі і серця, тож нехай Ваш особистий приклад надихає інших на відданий та відповідальний труд.

Ми глибоко впевнені, що Ваш  досвід роботи, вагомі професійні досягнення, енергія, завзяття, новітні погляди та управлінський талант сприятимуть подальшому утвердженню засад законності, справедливості у суспільстві та державі . Бажаємо успіхів у Вашій нелегкій роботі заради зміцнення законності у нашому суспільстві, побудови в Україні правової держави. 

Шановний пане Романе!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії, творчої наснаги та терпіння, здійснення усіх мрій та сподівань. Нехай у житті Вас завжди супроводжують натхнення та удача, бажаємо процвітання та злагоди Вашій родині і всім близьким людям!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking