Шановний пане Вікторе!

Весь дружній колектив ДЮІ МВС України, студенти, курсанти, науково-викладацький та адміністративно-командний склад, Асоціація випускників ДЮІ МВС України щиро вітають Вас з призначенням на посаду Керівника Секретаріату Конституційного Суду України!

Для всіх нас велика честь і радість вітати Вас з призначенням! Ваш внесок у збереження нашого інституту, у розвиток правничої науки  України та виховання тисяч правоохоронців є особливим і надзвичайним. Саме Ваш особистий підхід до справи, до організації роботи кожного структурного підрозділу, до обладнання навчальних аудиторій і службових приміщень, увага та вимогливість до вдосконалення освітнього и виховного процесу зробили Донецький юридичний інститут МВС України міцним і потужним закладом вищої освіти. Ви згуртували колектив відданих професіоналів, які працюють налагоджено, відважно і сумлінно. 

У вирі непередбачених і жорстоких подій Ви залишились вірним Вашій справі, зуміли відродити наш інститут і розпочати нову історію Донецького юридичного інституту. Нехай Боже благословення надає Вам сил, мудрості, віри та надії на благородні звершення.

Прийміть наші найтепліші побажання здоров’я, натхнення, втілення чистих і благородних помислів в життя. Нехай поряд завжди будуть Ваші вірні люди. Щастя, процвітання Вашій родині!

Ваш колектив однодумців та відданих колег
ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking