Шановний пане Василю!

Прийміть найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Авторитетний науковець, автор більш 200 наукових публікацій, людина з сильним плечем і добрим серцем. Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток юридичної освіти і психологічної науки. Завдяки Вашій участі у якості тренера-викладача з професіональної освіти різних категорій поліцейських відбувалось реформування Національної поліції України. Ваш трудовий шлях справжнім  прикладом  для наслідування, а відданість роботі в поєднані з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили повагу колег та студентів.

Ми впевнені, що і надалі Ваша науково-дослідницька діяльність, викладацька робота  буде плідної, актуальною і завжди необхідною для виховання майбутніх правозахисників. Колектив молодих та зацікавлених однодумців, який Ви очолюєте зараз, має щасливу нагоду долучитися до Вашого багатого практичного і життєвого досвіду, тому бажаємо Вам творчого пошуку та натхнення у спільній роботі!

Хай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних.

Шановний пане Василю!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму та енергії! Щедрої долі Вам та Вашій родині, щастя у особистому житті на у професійній діяльності, нехай здійсняться всі Ваші заповітні мрії, а поруч завжди будуть віддані друзі.

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking