Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Цей том містить матеріали, що розкривають предмет і зміст кримінології  як науки, її систему, методологію та історію кримінології, характеризують злочинність загалом та окремі її види, причини і умови злочинності, особистість злочинця, стан і досягнення науки та галузі кримінально-виконавчого права. Увага акцентується на проблемах попередження злочинності, запобігання повторному вчиненню злочинів, соціальної адаптації правопорушників і забезпечення безпеки суспільства.

Уперше в томі представлена інформація щодо діяльності міжнародних організацій і кримінологічних товариств, наукових установ, журналів кримінологічного профілю та вчених-юристів, кримінологів, соціологів, які зробили суттєвий внесок у розвиток науки кримінології та кримінально-виконавчого права. Широко висвітлюються робота та рішення Конгресів ООН з попередження злочинності та кримінального правосуддя.

У томі використано праці вітчизняних і зарубіжних кримінологів і соціологів, що забезпечують достовірність інформації, якою послуговуються автори.

Том підготували до видання провідні українські вчені-юристи. Базовою науковою установою при цьому була Національна академія внутрішніх справ.

Цінність видання полягає у тому, що аналогів йому в Україні ще не було. Тут можна знайти відповіді на численні питання, що стосуються юридичної науки і практики. Тому Енциклопедія буде корисною та необхідною як для науковців та студентів, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, судових органів, органів юстиції та охорони правопорядку, так і для пересічного читача.

Ціна 18-го тому становить:

Стандартне видання – 450 грн

Подарункове видання – 500 грн

З питань придбання «Великої української юридичної енциклопедії» звертатися до відділу продажу видавництва «Право» у м. Харкові:

057-716-45-63, 057-716-45-53

050-409-08-69, 067-574-81-20, 063-254-50-84

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

та у Київську філію видавництва: м. Київ, вул. Пилипа Орлика 3

050-500-39-47, 067-632-09-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків