У Всеукраїнських змаганнях Гвардійський ривок в особистій першості з гирею вагою 32 кг  чемпіоном у ваговій категорії до 73 кг став Леонід Гаража, а Владислав Хоменко виборов срібло серед спортсменів З 14 до 16 лютого 2020 року в м. Харкові проходив чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів та Всеукраїнські змагання «Гвардійський ривок» в якому взяли участь 152 спортсмени-гирьовики з 21 закладу вищої освіти та силачі з 10 регіонів нашої країни. Донецький юридичний інститут МВС України став єдиним представником вишів Донеччини на всеукраїнському студентському форумі. Чоловіки змагалися у вправі ривок з довільною кількістю рук з гирями 24 кг а жінки 16 кг відповідно.

Так за результатами змагань впевнену перемогу у ваговій категорії до 78 кг здобув лідер нашої команди курсант 303/17-го навчального взводу рядовий поліції Владислав Хоменко. У ваговій категорії до 68 кг серед жінок бронзову нагороду виборола курсант 301/17-го навчального взводу рядовий поліції Анастасія Устінова. Окремо хотілося б відмітити курсанта 303/17-го навчального взводу рядового поліції Віктора Більця, який у ваговій категорії до 85 кг у напруженій боротьбі виборов срібну нагороду та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України з гирьового спорту. Інші члени нашої команди курсанти факультету № 1 Волощенко Аліна, Мураєва Анастасія, Кириченко Світлана, Кравець Юрій, Стойчев Данило, Орищенко Анатолій та факультету № 2 Калакайло Євгеній та Липовецький Іван хоча і не потрапили до призової трійки, але продемонстрували дуже гарні результати, які в сукупності дозволили збірній команді Донецького юридичного інституту МВС України стати віце-чемпіонами змагань в загальнокомандному заліку.

Готували до змагань наших спортсменів тренери – викладач кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки майстер спорту України з гирьового спорту майор поліції Леонід Гаража та фахівець факультету № 2 майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту старший лейтенант поліції Станіслав Клименко.

з особистою вагою до 78 кг.

Крім того наші гирьовиків провели заходи з метою вступу до рідного інституту гирьовиків з усіх куточків України, зокрема студентів закладів вищої освіти І-ІІ-го рівня акредитації та тренерів і представників команд.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту, тренери та спортсмени щиро дякують т.в.о. ректора інституту капітану поліції Єгору Назимку за підтримку гирьовиків під час підготовки та відрядження на змагання та обіцяють напружено тренуватися, щоб підвищивши свою спортивну майстерність гідно представляти навчальний заклад на спортивних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня і вже готуються до нових стартів.