17 лютого обговорили на засіданні Вченої Ради факультету. Присутні звітували про виконання її рішень. Голова Ради, декан факультету №2 Віктор Орлов підсумував: робота Вченої Ради торік була плідною та ефективною.  Про що одноголосно ухвалили відповідне рішення.

На порядку денному також дисципліна та успішність студентів, ліквідація заборгованості за контрактами та відвідування занять. Загалом стан задовільний, вирішила Рада. Проте необхідна подальша робота для покращення показників по усіх напрямках. Тож пропозиція заступника декана факультету №2 Альбіни Батечко про розробку плану заходів впливу була підтримана одноголосно.

Щодо науки. Обговорили діяльність наукових гуртків факультету, проведення конференцій та участь курсантів та студентів у написанні наукових статей.

Також затвердили методичні рекомендації з організації самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Удосконалення мовної компетентності юриста» для студентів ΙΙ курсу освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 081 Право, укладені доктором педагогічних наук, професором кафедри гуманітарних дисциплін Юлією Коротковою. 

Говорили і про практику. Щодо роботи юридичної клініки «Правовий захист» у м. Маріуполі доповідала її керівник Наталя Загородня. Зазначила, курсанти та студенти активно приймають участь у написанні та поданні позовних заяв. Для розширення діяльності клініки було запропоновано розпочати налагодження зв’язків з громадськими організаціями міста. Таку ініціативу члени Вченої  Ради підтримали. 

Одне з найактуальніших питань у порядку денному – вступна кампанія. За розширення географії та покращення методів ведення профорієнтаційної роботи, а також за активне залучення до неї студентів та курсантів Вчена Рада проголосувала одноголосно.

Про виконання прийнятих рішень відповідальні звітуватимуть на наступному засіданні Вченої Ради факультету №2, яке відбудеться на початку березня

  • 01
  • 03
  • 05
  • 07
  • 01
  • 03
  • 05
  • 07

Доцент кафедри юридичних дисциплін Ольга Пересада

Real time web analytics, Heat map tracking