Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановні студенти та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України!

З 24 лютого  по 4 березня 2020 року Представництво ЄС та Посольство Хорватії в Україні проводять онлайн-вікторину з нагоди головування Хорватії у Раді ЄС.

1 січня 2020 року розпочався період головування Хорватії у Раді ЄС під гаслом "Сильна Європа у світі, повному викликів". Хорватія прийняла на себе головування в Європейській Раді вперше після входження до ЄС у 2013 році. Головін пріоритетні напрямки головування:  Європа, яка розвивається; Європа, яка з’єднує; Європа, яка захищає; впливова Європа.

Де  знаходиться перлина Адріатики? Яких відомих хорватів Ви знаєте? Скільки місць має Хорватія у Європарламенті? Якщо Ви хочете дізнатися більше про Хорватію, її традиції, культурну спадщину, кухню - то ця вікторина саме для Вас!

Для того, щоб взяти участь у вікторині, необхідно зареєструватися на сайті та відповісти на запитання вікторини про Республіку Хорватія. Запитання розбиті на дві категорії: для дітей та підлітків до 14 років та молодь від 14 років. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей.

 5 учасників, які наберуть найбільшу кількість балів у кожній категорії, отримають сувеніри: флешки та екоторби.

З усіма питаннями звертайтесь за адресою та за телефоном 0985422863.

Долучайтеся та вигравайте!

Довідка: Вікторина відбувається в рамках проекту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні». Виконавцем проекту виступають ГО «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО “Молодіжна альтернатива”.

Інформаційний Центр ЄС ДЮІ МВС України