Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України  в рамках проведення практичних занять відбулася зустріч зі співробітником Управління боротьби протидії торгівлі людьми ГУНП в Донецькій області капітаном поліції Олександром Котилевським. Заняття було проведено в навчальній групі №9, в якій отримують знання майбутні оперуповноважені кримінальної поліції.

«Торгівля людьми – негативне явище сучасного суспільства, злочин проти людяності. Потрапити у рабство може будь-хто, незалежно від освітнього рівня, соціального статусу, статі чи віку», - зазначив на початку заняття Олександр Котилевський , тим самим окреслив тему зустрічі.

Гість розкрив слухачам специфіку роботи свого підрозділу, розповів про характерні ознаки, форми та види торгівлі людьми, детально зупинився на методах вербування «жертв» злочинцями.

У ході заняття було позначено ряд проблем, з якими стикаються правоохоронці під час розслідування таких злочинів та їх шляхи подолання.

Торгівля людьми –  велика загроза цивілізованому суспільству, саме на заваді цьому злочинному явищу стоять співробітники Управління боротьби протидії торгівлі людьми.

Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України дякує  співробітникам усіх підрозділів ГУНП в Донецькій області за можливість знайомити майбутніх поліцейських зі специфікою роботи структурних підрозділів та надалі сподівається на продовження плідної співпраці у майбутньому.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Цикл загальноправових дисциплін МЦППП «Академія поліції»