Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Ці слова Тараса Шевченка стали символом державного відродження України на різних етапах її історії.  «Кобзар» став відлунням демократичних віянь, які були притаманні Європі  ХІХ століття. Озвучені Шевченком у колах Кирило-Мефодіївського Братства ідеї про державний статус усіх слов`янських народів, зокрема українського, про незалежність української мови були підхоплені та розвинені відданими патріотами та державними діячами.

Мрія поета збулася – Україна стала незалежною. Це головний здобуток нації за пройдене століття. У складній і напруженій ситуації шевченківське слово звучить. Його чути у навчальних аудиторія і на громадських майданах,  на конференціях і в мистецьких салонах. Новий шевченківський рух став складовою частиною освітнього і культурного просторів України.

Сьогодні твори Тараса Шевченка,  його безсмертний «Кобзарь», перекладено багатьма іноземними мовами,  не існує жодного українця, який би не знав рядків "Заповіту". Духовна спадщина Великого Кобзаря єднає всіх нас, у якому б куточку світу ми не були.

Зі святом всіх українців!

Відділ комунікації та міжнародних зв'язків.