Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Героєм даної розповіді став колишній курсант Донецького юридичного інституту МВС України, а нині слухач заочної форми навчання, рядовий поліції, який проходить службу у практичному підрозділі патрульної поліції м. Кривий Ріг за освітньою програмою «курсант-слухач» (2+1) Андрій Гудим.

"Мені хотілось би розповісти майбутнім поліцейським про специфіку роботи у патрульній поліції, про навчання на заочної формі та поділитися своїми міркуваннями щодо перспектив служби взагалі, якщо обрав для себе "2+1". Щодо навчання на заочній формі, то тут можу виділити декілька важливих моментів, а саме, рівень отримання мною нових знань залишається таким же якісним як і на денній формі навчання, по-друге, це, дійсно, цікавий для мене досвід,  адже велика кількість навчальних матеріалів я виношу на самоопрацювання. Робота у патрульній поліції, справді, приносить задоволення, і особисто для меня це не просто покликання, я вважаю, що сенс мого життя – захищати та служити українському народові.

По-перше, головним аспектом результативної служби є толерантне ставлення до громадян та високий рівень відповідальності, адже ми є обличчям виконавчої влади нашої держави. По-друге, тільки зрозумівши ці два принципи можна з гордістю вважати себе поліцейським патрульної поліції. Необхідно зазначити, що робота у патрульній поліції, справді, приносить задоволення, і особисто для меня це покликання, я вважаю, що сенс мого життя – захищати та служити українському народові. Завдяки "2+1" у таких як я є реальна можливість реалізувати себе як особистість та побудувати міцну кар'єру, а це, на мою думку, запорука успішного майбутнього."

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

ідділ комунікації та міжнародних зв’язків спільно з відділом
комунікації курсантського самоврядування факультету 1