Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Статтю присвячено колишньому курсанту Донецького юридичного інституту МВС України, а на теперішній час слухачу заочної форми навчання за освітньою програмою «курсант-слухач» (2+1) Валентині Уманець, яка проходить службу у практичному підрозділі патрульної поліції міста Кривого Рогу.

 Необхідно зазначити, що Валентина ще з самого початку свого становлення як поліцейський, саме з першого курсу проявляла себе як розумна, відповідальна, а головне вона була тою людиною, яка, справді, гідна звання поліцейського. Відкритим залишилось питання, а у який саме підрозділ йти такій людині?  І на стадії міркувань щодо цього питання, з’являється можливість долучитися до лав патрульної поліції за освітньою програмою «курсант-слухач». Валентина вирішує отримати практичний досвід та долучається до лав патрульної поліції. За невеликий час служби проявляє себе так само, як і проявила себе на першому курсі Донецького юридичного інституту.

На теперішній час Валентина Уманець хоч і не має багаторічного досвіду служби у практичних підрозділах, але керівництво вже вважає її кваліфікованим та  перспективним працівником, і це, насправді, комплімент для науково-викладацького та керівного складу Донецького юридичного інституту, адже результат роботи  проявляється саме у таких моментах.

Зі слів Валентини: «Я дуже вдячна Донецькому юридичному інституту за такі потужні теоретичні та практичні знання у сфері поліцейської діяльності. Окремо хочу виділити керівника 2-го курсу факультету номер 1 Олександра Тріфонова. На протязі мого навчання на денній формі він був для мене як рідний батько, і я, справді, дуже йому за це вдячна»

Щодо подальшого розвитку подій, для Валентини це питання ще відкрите, але постійне вдосконалення навичок поліцейського та юриста загалом, у майбутньому відкриють широкий спектр професій та напрямів діяльності , у яких є можливість гідно себе реалізувати.

І як висновок, від імені відділу комунікації курсантського самоврядування факультету номер 1, ми наражаємо усіх читачів до самовдосконалення і ми дуже хочемо, щоб кожен з нас розумів, що навчальний заклад дає багато можливостей , але істинний результат проходить до людини тільки завдяки її власній та важкій  праці  над собою.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Відділ комунікації курсантського самоврядування факультету номер 1