Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки Донецького юридичного інституту МВС України проводить постійну роботу не тільки в напрямку підготовки якісних та професійних кадрів для підрозділів Національної поліції України але й прикладає багато зусиль для популяризації здорового способу життя серед населення Криворіжжя, залучення молоді до занять фізичною культурою та розвитку спорту вищих досягнень. Так викладач кафедри майстер спорту України з фрі-файту Олексій Валівахін, в недалекому минулому успішний професійний боєць змішаних єдиноборств, а нині талановитий тренер, продовжує примножувати здобутки та реалізовувати свої амбіції на тренерському поприщі.

Так, міжнародною лігою WWFC, Всеукраїнською федерацією змішаних бойових мистецтв UF MMA разом із компанією FAV.BET та курортом "Буковель" в період з 18 січня до 14 березня 2020 року в самому мальовничому куточку нашої країни курорті «Буковель» було проведено  міжнародний турнір Road to WWFC "Bukovel open cup".

За правилами турніру 18 січня та 22 лютого 2020 року відбулися відбіркові змагання, як серед любителів так і серед професіоналів, а вже 14 березня нас чекали фінальні бої. І що дуже приємно цього дня в вирішальній битві за пояс чемпіона серед професіоналів у ваговій категорії до 57 кг зійшлися одразу двоє вихованців Олексія Валівахіна бійці спортивного клубу «Вікінг» Сергій Литвинов та Роман Ахремчик. За результатами напруженого, видовищного поєдинку у другому раунді дострокову перемогу больовим прийомом та пояс чемпіона здобув Олексій Литвінов.

А ми вітаємо нашого талановитого тренера Олексія Валівахіна з чудовим виступом його спортсменів, бажаємо творчого натхнення, нових тренерських здобутків та звершень, а всіх бажаючих навчитися справжньому чоловічому спорту гостинно запрошуємо на навчання до Донецького юридичного інституту МВС України, де ви зможете опанувати мистецтво змішаних єдиноборств під керівництвом справжнього професіонала.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки