У зв'язку з світовою ізоляцією всі навчальни заклади перейшли на карантин. На жаль, наш ДЮІ МВС України  він теж не оминув. Тому я, курсант 110 навчального взводу Соловйова Юлія, хочу розповісти, як ми навчаємося в цей час. Правду кажучи, це трохи не звично, коли замість нашої улюбленої аудиторії бачиш лише екран.  Заняття  ми не відвідуємо, тому напоміч  нам прийшли технології, а саме платформа дистанційного навчання, завдяки якій ми спілкуємось з викладачами.

Щодо дистанційного навчання, це щось нове у нашому навчальному процесі. Викладачі допомагають  курсантам вивчати "новинку" дистанційної платформи. Дистанційна платформа дала змогу частішої комунікації з викладачами, у будь-яку годину можна отримати консультацію з будь-якого предмету, з'явилось більше вільного часу та доступу до інтернет- джерел, де ми черпаємо інформацію. На дистанційній платформі нам дається можливість самостійно вивчити матеріал, що надають викладачі.

Хочу поділитися враженнями деяких курсантів від плідної співпраці з викладачами нашого інституту:

«Мені дуже подобається дисципліна "Запобігання та протидія домашньому насильству", яку викладає Рингач Олена Володимирівна, вона дає змогу отримувати унікальні знання про сучасні проблеми у сім'ях та безпосередньо взаємодію органів  Національної поліції з населенням. Ми отримуємо знання щодо психологічної підтримки, правильного ведення діалогу з порушниками, постраждалими та свідками. А ще нам пощастило, бо викладач весь час на зв’язку, що не спитаєш, Олена Володимирівна завжди відповість та надасть докладну консультацію», - розповідає курсант 110 навчального взводу рядовий поліції Притула Андрій.

«Мені з легкістю дається навчання з дисципліни «Судові та правоохоронні ограни України». Необхідність дистанційного навчання обумовлена різними факторами. Але цей спосіб навчання надає курсантам можливість самостійної роботи з освоєння навчального матеріалу. І, звичайно ж , таке навчання дає можливість навчатися тим, хто в силу певних причин не може це робити в масових установах. Євенко Дмитро Володимирович у будь-яку мить надає допомогу в підготовці до семінарів, лекцій, що дозволяє чітко визначити всі плюси дистанційного навчання. Безумовно, дистанційне навчання займає все більшу роль у модернізації та вдосконаленні української освіти.»- розповіла  про переваги дистанційного навчання курсант 107 навчального взводу рядовий поліції Чехар Вікторія.

«Хочу поділитися враженнями від дисципліни « Адміністративно-юрисдикційна діяльність Національної поліції». Сама дисципліна дуже важка в розумінні, бо треба вивчити купу матеріалу, що б не йти на навчання з «пустою» головою. Саме тому  викладач Пекарський Сергій Петрович весь час на зв’язку з курсантами, вміло та доступно розповідає незрозумілий матеріал, відповідає на всі питання, хоча іноді вони бувають зовсім дурними та і відповідь ми могли знайти самі.» - ділиться своїми враженнями курсант 110 навчального взводу рядовий поліції Петрушин Давид.

« Особисто мені до душі дисципліна «Теорія держави та права», - запевняє нас курсант 107 навчального взводу рядовий поліції Бутенко Максим, – мені легко співпрацювати з Севериновою Олександрою Борисівною, вона завжди йде на зустріч курсантам, з високим професіоналізмом знаходить підхід до кожного».

На мою думку, кожний викладач факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України відіграє важливу роль в розвитку та набутті професійних навичок курсантів. Бо кожен день вони прокидаються, йдуть на роботу, де їх чекають допитливі курсанти, і врешті-решт вони знаходять сили відповісти та допомогти кожному з нас!

Тож хочеться сказати велике СПАСИБІ за вашу працю, навіть через екрани телефону чи комп’ютера ми все рівно відчуваємо вашу допомогу і підтримку!

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 

Курсанти факультету № 2
Донецького юридичного інституту МВС України.

Real time web analytics, Heat map tracking