Попередження громадян щодо посилення карантину здійснюється на всій території України, не виключенням є і зона проведення ООС. Кожен день працівники поліції здійснюють нерівну боротьбу та ретельний нагляд за додержанням карантинних заходів у прифронтових містах та селах на Донеччині. За участі не тільки працівників Мар‘їнського ВП, а і прибувших на стажування курсантів та слухачів Донецького юридичного інституту МВС України, які були направлені на допомогу до місцевих підрозділів Національної поліції України, відбувається допомога громадянам.

Безпека громадян та допомога їм у скрутних ситуаціях - найголовніше завдання кожного поліцейського. Нещодавно разом з працівниками Мар‘їнського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області, курсант 4-го курсу Донецького юридичного інституту Кирилова Аліна та слухачі Криворізької академії патрульної поліції Логвіненко Богдан та Світюха Олександр під час пішого патрулювання містом Курахове, згідно ст. 41 ЗУ «Про Національну поліцію України» надали допомогу літній жінці. У зв’язку з тим що її чоловік є інвалідом першої групи та має вади здоров‘я цій родині було надано засоби індивідуального захисту, а саме медичні маски, а також надано консультацію щодо правил користування ними.

Поліцейські також роз'яснили родині про карантинні обмеження та попередили про адміністративну та кримінальну відповідальність щодо порушення цих правил. Працівниками поліції і надалі щоденно буде здійснюватись профілактика  щодо недопущення порушення умов карантину, а також будуть здійснюватись заходи щодо допомоги та піклування про громадян. Адже найголовнішою цінністю кожної людини, є її життя !

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків
спільно з рядовим поліції Аліною Кириловою

Real time web analytics, Heat map tracking