Офіційна пошта

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Кафедрою спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 за підтримки керівництва інституту організовано та проведено спортивні дистанційні змагання з виконання комплексу силових вправ серед курсантів та студентів, присвячені 59-й річниці з Дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України. За умовами змагань перемінний особовий склад виконував вправи дистанційно за місцем проживання, з дотриманням карантинних обмежень.

За результатами змагань перше командне місце зайняв 108-й навчальний взвод. В особистій першості серед дівчат третє місце здобула курсант 107-го навчального взводу, рядова поліції Тетяна Фасуляк (м. Маріуполь, Донецька область). Друге місце зайняла курсант 108-го навчального взводу, рядова поліції Яна Надейко (смт Новгородка, Кіровоградська область). Переможницею серед дівчат стала курсант 108-го навчального взводу, рядова поліції Анастасія Дробина (м. Нова Одеса, Миколаївська область).

Серед хлопців третє місце здобув курсант 108-го навчального взводу, рядовий поліції Данило Зубенко (м. Маріуполь, Донецька область). Друге місце зайняв курсант 207-го навчального взводу, рядовий поліції Сергій Кухтін (м. Волноваха, Донецька область). Переможцем серед хлопців став курсант 106-го навчального взводу, рядовий поліції Рауф Гараєв (м. Маріуполь, Донецька область). Вітаємо призерів та переможців зі спортивними здобутками!

Як проходили спортивні змагання з виконання комплексу вправ, присвячені до 59-й річниці Дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України, відображено у відеосюжеті, який розміщений у соціальних мережах. Ознайомитись з відеосюжетом можна за посиланням: