Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Навряд чи потрібно говорити про те, що люди, які хочуть вивчити іноземну мову, повинні володіти просто неймовірним прагненням до перемоги і надзвичайним терпінням. Ні, ми зовсім не хочемо вас налякати або збентежити, але самодисципліна точно має бути відмінною. Отже пропонуємо усім бажаючим поглиблювати знання англійської мови на безкоштовних курсах.

  1. EdEra онлайн-курси

1) Англійська мова. Морфологія

Перший курс з англійської мови, присвячений частинам мови: як і коли вони використовуються, яку роль виконують у реченнях. Підходить учням, абітурієнтам, студентам і всім, хто хоче підтягнути граматику.

2) Ізі ЗНО. Англійська мова

Онлайн курс «Ізі ЗНО. Англійська мова» — підготуйся до ЗНО з англійської з мемами, серіалами і фільмами.

  1. Prometheus онлайн-курси

Платформа масових відкритих онлайн курсів Prometheus – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. Prometheus засновано 2014 року. Проект невпинно розвивається та зростає, збільшує кількість доступних курсів та впроваджує новітні навчальні методи для всіх.

1) Курс «Англійська для бізнесу та підприємництва»

Цей курс розрахований на не носіїв англійської мови, які хочуть дізнатись про бізнес та міжнародну економіку. Впродовж вивчення курсу ви опануєте теми та лексичні одиниці необхідні для досягнення успіху у міжнародній компанії.

2) Курс «Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)»

Онлайн курс розрахований на не носіїв англійської мови, які прагнуть покращити навички та лексичні знання англійської мови для науки. Під час опанування курсу ви довідаєтесь про інноваційні сфери наукових пошуків та розширите словниковий запас й одержите нові мовні навички, які потрібні для обміну науковою інформацією у вашій спільноті.

3) Курс «Англійська для медіа грамотності»

Цей курс розрахований на не носіїв англійської мови, які зацікавлені більше дізнатись про медіа грамотність. У цьому курсі різні види мас-медіа, серед яких газети, журнали, телебачення та соціальні мережі.

4) Курс «Англійська для кар’єрного зростання»

Цей курс дасть вам можливість розширити свої уявлення по кар’єрні шляхи на світовому ринку, розвинути словниковий запас та покращити мовні навички для досягнення ваших професійних цілей.

5) Курс «Англійська для журналістів»

Курс розрахований на не носіїв англійської мови, які зацікавлені у розвитку навичок, потрібних для побудови кар’єри у сучасній журналістиці. Під час вивчення курсу розглянуті  друковані та цифрові медіа за допомогою матеріалів для читання та відео лекцій, розширимо ваш словниковий запас та покращимо навички читання, проведення досліджень, розробки місцевих та світових новин.

Всі ці курси є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відео лекцій. Після успішного завершення курсу ви отримуєте сертифікат про його завершення.

Долучайтеся!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

З повагою, викладачі кафедри іноземних мов