Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Невід’ємною складовою частиною практичної підготовки курсантів денної форми навчання є практика в комплектуючих підрозділах  Національної поліції України, що здійснюється з метою закріплення теоретичних знань, отриманих на певному етапі навчання відповідно до напряму, спеціальності (спеціалізації), набуття та вдосконалення професійних навичок і вмінь.

В період з 30 березня по 22 травня особовий склад 2 та 3 курсів факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України знаходилися у розпорядженні територіальних підрозділів Національної поліції України. 102 курсанти (Донецька, Луганська, Запорізька, Хмельницька області), а саме в Маріуполі проходили навчальну практику 52 курсанти. 

Разом з проходженням навчальної практики майбутні правоохоронці несли службу з забезпечення публічної безпеки і порядку в умовах режиму надзвичайної ситуації, обумовленої поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За результатами проходження навчальної практики начальник Лівобережного відділення поліції Центрального відділу поліції ГУ НП в Донецькій області  підполковник поліції Іван Шкуропацький подякував за несення служби та нагородив подяками курсантів 2 курсу факультету № 2 рядового поліції Карину Жуковську та рядового поліції Валерія Смоляка.

В свою чергу декан факультету № 2 підполковник поліції Віктор Орлов подякував керівникові підрозділу поліції та наставникам наших курсантів за належну організацію навчальної практики.    

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

 Факультет № 2