Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Минулого разу ми говорили про булінг на робочому місці, як прийнято його правильно називати – мобінг та його ви вираження. А сьогодні хотілося б зупинитися більш детально на етапах розвитку мобінга, і до яких наслідків він може призвести. Отже, виокремлюються наступні типові фази розвитку мобінга в трудовому колективі такі:

Формування передумов. В якості передумови мобінга можуть виступати залишений  невирішеним конфлікт на робочому місці або висока емоційна напруженість у зв'язку з несприятливим психологічним кліматом.

Початкова фаза мобінга. Як засіб розрядки і зняття емоційної напруги відбувається пошук «виновного», і щодо цього співробітника починають проявлятися агресивні випади колег або керівництва у вигляді невдоволення або насмішок. Як наслідок, на цій фазі у жертви починають з'являтися перші порушення в емоційній сфері (емоційні зриви), що лише «підливає масло у вогонь» і підсилює психотерор.

Активна фаза мобінга. У цій фазі агресивні випади і глузування стають систематичними, прив'язані до об'єкту мобінга і вже не залежать від його реальних вчинків і результатів діяльності. В чому тільки негативні моменти. В результаті у жертви виникає стійке відчуття зацькованого, проявляються ознаки порушення здоров'я, посилюються хронічні захворювання.

Соціальна ізоляція жертви мобінга. У цій фазі відбувається повна або часткова ізоляція працівника від участі в колективних і спільних корпоративних заходах, а також в спільному робочому процесі. Його не запрошують на корпоративні свята, відзначення днів народження колег, спільні чаювання і т. п.

Втрата робочого місця. Найчастіше для збереження психічного і фізичного здоров'я піддався мобінгу співробітник сам знаходить інше місце роботи, або йому наполегливо пропонують піти за власним бажанням, або серйозно проблематизується його професійна спроможність.

Таким чином, Опинившись в соціальній ізоляції, тобто ставши жертвою мобінга, працівник не отримує позитивних оцінок своїх дій, втрачає орієнтири і стає все більш безпорадною і невпевненим у професійній діяльності. До того ж у нього починають проявлятися серйозні фізичні та психічні захворювання, що призводить до великої кількості пропусків через хворобу. Тож, ми повинні бути більш гуманні один до одного, гідно поводитися і ставитися один до одного. Ми повинні це змінити, починаючи з себе!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Помічниця ректора з гендерних питань

Ганна Бойцова