Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Допомагати людям, які того потребують, – висока й шляхетна місія, що здійснюється за покликом душі та серця. Під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із коронавірусом, волонтерський рух продовжує підтримувати кожного, хто цього найбільше потребує.

Частіше за все волонтерів просять купити та принести продукти, необхідні ліки, допомогти по господарству — прибратися у дворі чи скопати земельну ділянку. Також курсанти проводять роз’яснювальну роботу серед населення: як слід поводитися під час пандемії та дотримуватися правил особистої гігієни.

Курсанти та студенти Донецького юридичного інституту МВС України є активними учасниками багатьох благодійних акцій та волонтерських заходів, і сьогодні вони допомагають незахищеним верствам населення – ветеранам війни та органів внутрішніх справ, людям похилого віку, хворим, самотнім.

Спільно з колективом Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Довгинцівському районі» Криворізької міської ради волонтери ДЮІ не раз організовували та проводили благодійні акції.

Проте нещодавно з проханням про надання господарської допомоги до оперативного штабу Донецького юридичного інституту МВС України звернувся сам керівник «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Довгинцівському районі» Криворізької міської ради Тетяна Прокопівна Бунєва. Вона запросила курсантів ДЮІ перемістити меблі в спальних приміщеннях будівлі, де відпочивають ветерани.

Керівництво Донецького юридичного інституту МВС України оперативно відреагувало на запрошення. Допомогу надали курсанти 2 курсу факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України.

Колектив «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Довгинцівському районі» Криворізької міської ради висловлює подяку Донецькому юридичному інституту МВС України за надану допомогу та плідну співпрацю.

Уважне ставлення одне до одного ніколи не буває зайвим, а добре слово й підтримка завжди на вагу золота!

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків