Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

З 12 березня, початку запровадження карантину, спрямованого на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в Донецькому юридичному інституті МВС України було створено оперативний штаб з організації надання волонтерської допомоги громадянам похилого віку та тим, хто потребує в мовах сьогодення такої допомоги.

Так, продукти, ліки та товари першої необхідності були доставлені волонтерською групою інституту з числа курсантів, студентів та працівників, забезпечених індивідуальними засобами захисту, людям похилого віку у Маріуполі та Кривому Розі. Окрім цього, за підтримки волонтерських організацій міст щоденно здійснювалось пакування та доставка засобів індивідуального захисту людям похилого віку, аби вони мали змогу виходити з домівок для реалізації першочергових потреб.

Студентсько-курсантське самоврядування, а також благодійне об’єднання курсантів «Спілка-41» не залишились осторонь та організували акцію «Придбай хліб сусіду». Курсанти та студенти купували хліб та здійснювали його доставку до сусідів, дбаючи при цьому про заходи особистої безпеки.

Разом з тим, люди похилого віку, які вже отримали волонтерську підтримку, розповідали про діяльність волонтерів Донецького юридичного інституту МВС України своїм знайомим, які проживають не лише в Маріуполі та Кривому Розі, а й за їх межами. Тому на «гарячу лінію» інституту з проханнями про допомогу по господарству щодня надходили дзвінки від самотніх літніх  людей з сільської місцевості та приватних секторів. Вони просили скопати город, посадити дерева чи нарубати дров та інше. Волонтери не залишали такі звернення без уваги та залюбки відгукувались на прохання.

Курсанти ДЮІ продовжують нести службу у 18 областях України, допомогу представників вишу відчули вже у 47 населених пунктах нашої країни.

Микола Панченко, проректор Донецького юридичного інституту МВС України, відмітив, що відповідно до розпорядження голови Кривого Рогу, на період дії карантину у місті працює оперативний штаб щодо протидії розповсюдження коронавірусної інфекції. В свою чергу, курсанти ДЮІ роблять свій внесок у його роботу: за ними — ланка профілактичної роботи.

Справедливо буде відмітити, що майже щодня разом з проханням про допомогу у штаб з організації надання волонтерської допомоги Донецького юридичного інституту МВС України надходили і дзвінки зі словами вдячності від тих, хто відчув на собі допомогу наших волонтерів. Інколи люди ледь стримували сльози від такого уважного ставлення до їх біди.

Тож багато чого залежить саме від кожного з нас. Що заважає нам, українцям, навіть у повсякденному житті піклуватися одне про одного? Сходити до найближчої крамниці чи аптеки, купити продукти харчування або придбати ліки для літньої людини? Не важко! Турботливе ставлення й просте тепле слово допоможуть не втратити надії у найцінніше, що є в кожного з нас, – щирість, людяність і милосердя.

Бажаємо всім міцного здоров’я та наголошуємо на дотриманні умов карантину задля збереження громадського здоров’я!

ДЮІ ДІЄ ДОПОМАГАЄ!

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків