Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Розповімо вам про Вероніку Кулішову, курсантку 2 курсу, 204 навчального взводу, яка вже через декілька місяців стане повноцінним співробітником патрульної поліції України.

Для Вероніки це дуже відповідальний та важливий етап у житті, адже це початок великого шляху під назвою «служіння українському народові». З її слів, вона дуже пишається тим, що має змогу приєднатися до органів патрульної поліції та служити українському народові та повною мірою виконувати свої службові обов’язки завдяки навчальній програмі курсант-слухач «2+1».

За два роки навчання у Донецькому юридичному інституті МВС України, Вероніка проявила себе як смілива, відповідальна та самовіддана дівчина, яка ставить службові інтереси вище своїх та сумлінно виконує покладені на неї обов’язки. Також слід додати, що Вероніка завоювала міцний авторитет серед колективу та керівництва інституту. Загалом, ця дівчина складає враження, що вона, дійсно, готова кинути виклик злочинності та захистити громадян своєї держави.

Не можна не сказати, що Вероніка Кулішова є видатною спортсменкою, яка протягом навчання постійно захищала честь Донецького юридичного інституту на змаганнях різних рівнів. Вероніка кандидат у майстри спорту України з гандболу та має низку спортивних досягнень, а саме: бронзова призерка чемпіонату України з гандболу, срібна призерка чемпіонату України з гандболу, срібна призерка чемпіонату Дніпропетровської області та учасниця міжнародних та обласних турнірів.

Як висновок, можна впевнено сказати, що практичний підрозділ патрульної поліції, до якого направлять Вероніку, отримає висококваліфікованого працівника, який завзято виконуватиме свої службові обов’язки та буде жити справжнім життям поліцейського, а головне вона буде прикладом для інших.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

За розповіддю курсантки Вероніки Кулішової