Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Сьогодні знання іноземної мови є не тільки реалізацією власного бажання опанувати мову іншої країни і тим самим підвищити свій загальноосвітній рівень, але також необхідністю та навіть вимогою для кожного, хто хоче побудувати вдалу кар’єру та досягти успіху у професійному та соціальному житті. Таким чином кваліфікований фахівець сьогодні повинен знати на достатньому рівні хоча б англійську мову, яка є міжнародним еквівалентом спілкування, адже без цих знань просто неможливо не тільки підтримати розмову з іноземним партнером або клієнтом, але й навіть прочитати спеціалізовану літературу, яка підвищить кваліфікаційний рівень, вести вдалі переговори або ділову переписку. Крім того, знання іноземної мови дає можливість спілкуватися з людьми з іншим світоглядом та ментальністю, а отже зануритися у світ нової культури, країни з зовсім іншим побутом.

Звичайно, що не всі здатні вивчити іноземну мову на високому рівні. Здібності у кожної людини індивідуальні – хтось більш схильний до точних наук, у когось більш гуманітарний склад розуму. Але, безсумнівно, у кожної людини є здібності, і важливо ці здібності розвивати, підживлювати та зміцнювати.

Досить ефективні можливості розвитку здібностей до оволодіння іноземною, а саме англійською мовою надають такі освітянські проекти як EdEra, Prometheus, Linva.Skills тощо. Особливо хочеться відзначити проект Linva.Skills, який є соціальним проектом з вивчення іноземних мов, та завдяки підтримці уряду виходить на національний рівень, безкоштовно допомагає українцям оволодіти іноземною мовою (англійською) з метою успішного входження нашої країни в ЄС. Ми раді зазначити, що всі курсанти нашого вишу успішно взяли участь саме у цьому проекті, пройшли онлайн-курс вивчення англійської мови, успішно склали фінальний тест, а курсанти випускних курсів спеціальностей «Право», «Правоохоронна діяльність» вже отримали сертифікати про успішне завершення рівня В1-В1+ англійської мови на сайті Linva.Skills.

Вітаємо наших курсантів і сподіваємося, що отримані знання та сертифікати будуть для них корисними.

Кафедра іноземних мов