Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

25 червня в міськраді Кривого Рогу відбулася церемонія нагородження видатних студентів, аспірантів, фахівців, спортсменів, учених та інших представників молоді Кривого Рогу, яку проводив Криворізький міський голова Юрій Вілкул.

З нагоди «професійного» свята, Дня молоді, кращим представникам нового покоління містян вручили 33 грамоти і десять стипендій імені Володимира Бизова – заслуженого діяча науки і техніки, лауреата Державної премії України в області науки і техніки, члена оргкомітету Міжнародного гірничого конгресу, Всесвітньої асоціації гірничих професорів і Нью-Йорської академії наук.

Серед молодої громади перспективних науковців міста іменною стипендією відзначено представницю Донецького юридичного інституту – доцента кафедри іноземних мов, кандидата педагогічних наук Ірину Лопатинську.

Отримавши неоціненний педагогічний досвід учителя англійської мови в одній із гімназій Кривого Рогу, у 2015 році Ірина Сергіївна приєдналась до колективу Донецького юридичного інституту МВС України, де на посаді співробітника науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності на високому професійному рівні працювала на благо відновлення і розвитку вишу-переселенця на криворізькій землі.

Наразі вміння Ірини Лопатинської поєднувати наукову та методичну роботу реалізується на кафедрі іноземних мов, де вона зарекомендувала себе мудрим і толерантним викладачем, який користується заслуженою повагою й авторитетом серед курсантів, студентів, викладачів та інших співробітників інституту.

Кропітка та наполеглива праця, висока кваліфікованість і відповідальність допомагають Ірині Сергіївні досягати наукових «висот»: вона є автором численних наукових статей, навчально-методичних рекомендацій та навчальних посібників з англійської мови.

Вітаємо Ірину Сергіївну з отриманням іменної стипендії та бажаємо подальшої плідної дослідницької праці й нових досягнень у сфері науки!

Від імені Вченої ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів колектив вишу-переселенця висловлює слова щирої вдячної Криворізькій міській раді та міському голові Юрію Григоровичу Вілкулу за сприяння у розвитку наукового потенціалу міста та високу оцінку діяльності Донецького юридичного інституту на теренах Криворіжжя.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків