Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

 

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті. Наразі цьогорічні випускники вже почали здавати ЗНО і визначатись із закладами вищої освіти, де мріють навчатися. А заклади вищої освіти, у свою чергу, проводять активну профорієнтаційну роботу з метою запросити до себе на навчання найактивніших і найрозумніших абітурієнтів. Не є виключенням у цьому питанні й Донецький юридичний інститут МВС України.

Завдяки широкій профорієнтаційній роботі колективу ДЮІ нещодавно у Довіднику видавництва «Торба» була надрукована публікація про ДЮІ.

Вже на перших сторінках книжки, а також у розділі «Донецька область» можна знайти змістовну інформацію про навчання у Донецькому юридичному інституті.

Довідник містить розділи про вищі та професійні навчальні заклади України, починаючи з училищ і закінчуючи університетами. Вказано їх адреси і телефони. Подано факультети (напрями підготовки) та спеціальності, за якими проводиться навчання.

У книжці наводиться інформація про вартість навчання за контрактом, пропонуються переліки сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти та вступних іспитів, необхідних для зарахування на певні спеціальності. Подаються нові умови прийому до вищих навчальних закладів України та інша корисна інформація, яка стане в нагоді абітурієнтам.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 2
  • 3

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків