Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Сьогодні, на 84 році життя не стало генерал-лейтенанта міліції Міщенка Олексія Юхимовича.

Олексій Юхимович народився 23 березня 1937 року у селі Беркозівка на Черкащині. Вже зрілою людиною у 28 років стає курсантом Донецької спеціальної середньої школи міліції, яку успішно закінчує у 1967 році. Міщенка призначають у службу боротьби з розкраданнями соціалістичної власності міліції Донеччини, якій він віддав 13 років служби. У 1980 році уже досвідченого правоохоронця Олексія Юхимовича переводять у розпорядження органів внутрішніх справ Полтавської області, де він очолює службу боротьби з розкраданнями соціалістичної власності. В тому ж році його призначають заступником начальника УВС Полтавської області. Під час служби Олексій Юхимович завжди прагнув до самовдосконалення і підвищення свого фахового рівня – заочно закінчив Київську вищу школу міліції МВС СРСР. У 1986 році Олексія Міщенка призначають на високу та відповідальну посаду — начальника УВС Полтавської області, а в березні 1995 року генерал-лейтенант міліції заслужений юрист України Олексій Юхимович Міщенко звільняється у запас на заслужений відпочинок. За період служби він нагороджений багатьма відомчими заохочувальними відзнаками.

До останнього часу Олексій Юхимович мешкав у Полтаві, був активним членом ради ветеранів УМВС України в Полтавській області, наставником молодого покоління правоохоронців. Як успішний випускник Донецької спеціальної середньої школи міліції Олексій Юхимович щиро вболівав за долю Донецького юридичного інституту, його викладачів, студентів, слухачів. Часто телефонував керівництву ДЮІ, висловлював турботу, віру у хороші перспективи вишу. Таке ставлення додавало наснаги колективу інституту творчо та плідно працювати…

Життя Олексія Юхимовича Міщенко — приклад успішної служби на благо народу України для молодого покоління правоохоронців та юристів, які навчаються та служать у Донецькому юридичному інституті МВС України. Таким він і залишатиметься для нас — відкритим, доброзичливим, щирим на добре слово, готовим допомогти в скруті.

Важно усвідомлювати, що Олексія Юхимовича вже нема серед нас. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Щиро співчуваємо рідним та близьким Олексія Юхимовича.

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України