Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

У 1998 році у м. Маріуполя розпочалося будівництво храму Петра Могили. Враховуючи те, що всі роботи виконуються коштом та пожертвуванням прихожан, будівництво триває й до теперішнього дня. Але незважаючи на всі труднощі, ні громадяни міста, ні настоятель храму Роман Перетятько не мають жодного сумніву, що найближчим часом все ж таки зведуть храм, бо до цього процесу приєднується з часом все більше людей.

Так, нещодавно в Маріуполь приїхала Ольга Черьомушкіна – єдиний в Україні майстер петриківського розпису, яка відмовилася від власних проектів на користь храму Петра Могили. Петриківський розпис – це унікальна техніка, яка 5 грудня 2013 року була включена  у Репрезентативний список культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Отже саме Петриківським розписом планується оформити всю зовнішню частину храму і це дає можливість подати заявку в Книгу рекордів Гінеса та Книгу рекордів України, бо в світі залишилися лише окремі елементи з петриківським розписом, а такого глобального проекту розпису накшталт Маріуполя немає.

Студенти та курсанти із задоволенням спостерігали за роботою майстра унікального розпису, а потім настоятель Роман Перетятько влаштував для них невеликий екскурс храмом і розповів про його історію і унікальність.

Особливістю храму є також і особиста ініціатива настоятеля і прихожан храму кожен день допомагати всім безхатькам та знедоленим. Щодня біля храму збирається велика черга людей, які завжди можуть у храмі отримати теплий обід. Звичайно таке щоденне годування  можливо лише за допомогою прихожан та небайдужих громадян. Студенти та курсанти звичайно також не залишилися осторонь й привезли із собою набори продуктів, які допоможуть нагодувати ще більше людей, які дійсно цього потребують. Настоятель та служителі храму дякували курсантів і студентів за небайдужість та прагнення допомагати, та нагадав біблійну істину: «Рука, що дає – не збідніє»!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Кафедра юридичних дисциплін