Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

У вебінарі, який тривав протягом п’яти годин, взяли участь працівники регіональних сервісних центрів МВС, територіальних медичних установ МВС, науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів Донецької та Запорізької областей, а також співробітники Донецького юридичного інституту МВС України. Загалом до дистанційного навчання приєднались 57 працівників системи МВС.

Відкрив вебінар ректор ДЮІ МВС України доктор юридичних наук, доцент, полковник поліції Сергій Вітвіцький. Він зауважив, що на сьогоднішній день активна робота з протидії корупційним правопорушенням проводиться у всіх державних органах влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях державної та комунальної форм власності.  Та чим більше стає відомо про шляхи протидії та подолання корупції як явища, тим ефективніше їй можна протистояти.

До привітання учасників вебінару приєднався начальник Управління запобігання корупції МВС України Анатолій Фодчук, який акцентував увагу на важливості проведення таких заходів для  розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних та безпекових інституцій.

Протягом подальших вебінару учасники прослухали лекції, підготовлені фахівцями Донецького юридичного інституту МВС України. Зокрема, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Андрій Данилевський розповів про міжнародні та національні підходи до виховання доброчесності для працівників структур МВС; поняття корупції; кримінальну відповідальність за порушення антикорупційного законодавства України; особливості кваліфікації корупційних злочинів у сфері службової діяльності.

Завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз
Олена Волобуєва презентувала відео лекцію на тему: «Поняття конфлікту інтересів, його види. Практичні аспекти запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, у тому числі у зв’язку із наданням адміністративних послуг».

Завідувач кафедри адміністративно-правових дисциплін Ольга Мердова розповіла про обмеження щодо одержання подарунків, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, спільної роботи близьких осіб. Достатньо детально Ольга Миколаївна розглянула питання забезпечення дотримання вимог ЗУ «Про запобігання корупції» щодо фінансового контролю, а також питання адміністративної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства України».

Декан факультету № 2 Віктор Орлов детально висвітлив порядок організації роботи в юридичній особі публічного права з протидії корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням. Розглядаючи це питання, увагу учасників вебінару було зосереджено на порядку проведення оцінки корупційних ризиків, організації роботи з діловими партнерами та взаємодії з реальними та потенційними викривачами.

На завершення, до слова було запрошено начальника відділу Управління запобігання корупції МВС України Сергія Яременко, який підводячи підсумки  дистанційного навчання подякував всім учасникам вебінару за участь у заході, вкотре наголосив на необхідності суворого дотримання вимог антикорупційного законодавства, а також формуванні нульової толерантності до корупції в підрозділах системи МВС України.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків