Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

31 липня приблизно о 19:50 Максим Качан курсант 204/18 - (ПД) –Б навчального взводу факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України повертаючись додому з занять в інституті, біля тролейбусної зупинки громадського транспорту «Торгівельний комплекс 5-Зарічний» Покровського району в місті Кривий Ріг, помітив раніше невідомого йому чоловіка, який за зовнішніми ознаками перебував в стані алкогольного сп’яніння. В цей час невідомий вийняв з сумки предмет зовні схожий на зброю, а саме на пістолет.

Не зволікаючи і розуміючи громадську небезпеку можливих протиправних дій та наслідків з застосуванням чоловіком зброї, курсант Максим Качан прийняв рішення затримати особу з застосуванням мір фізичного впливу, а саме повалення  на землю та загином руки за спину, при цьому курсант Качан М.В. викликав наряд патрульної поліції.

По прибуттю наряду та слідчо-оперативної групи Покровського ВП Криворізького ВП, остання вилучила у затриманого чоловіка предмет схожий на зброю та доставила правопорушника до Покровського ВП Криворізького ВП Дніпропетровського ГУНП, де до останнього було застосовано адміністративне затримання, передбачене  ст. 261 КУпАП та складений адміністративний матеріал за статтею 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) КУпАП.

Варто зазначити, що курсант Максим Качан вже не вперше виявляє, попереджує правопорушення та затримує злочинців, чим самим проявляє мужність, професіоналізм, небайдужість та втілення своїх знань і навичок у практичній діяльності поліцейського.

Кожен керівник курсантського підрозділу, викладач та працівник інституту переконаний, що курсанти Донецького юридичного інституту МВС України завжди проявлять мужність, прийдуть на допомогу тим хто опинився в біді, адже ДЮІ навчає, щоб захищати!

Колектив Донецького юридичного інституту дуже пишається своїми здобувачами вищої освіти, які на сьогодні вже є поліцейськими та повністю здатні виконувати функції і завдання Національної поліції України! Висловлюємо слова щирої вдячності курсанту Максиму Качану, та його батькам за мужні вчинки, відповідальність і професіоналізм Максима!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків