Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

В межах програми Європейського Союзу «Підтримка ЄС переміщеним закладам вищої освіти на сході України» Донецький юридичний інституту МВС України сумісно з Донецьким державним університетом управління, Маріупольською міською радою та Університетом Генуї (Італія) виконавці проєкту «Відкритий освітній простір для студентів та громади».

Цей проєкт спрямований на підтримку та розвиток переміщених закладів вищої освіти. Наш інститут, як і ДДУУ свого часу зіткнувся з ситуацією у якій ми вимушені були переїхати та шукати нову «домівку». Теплий прийом знайшли саме у Маріуполі. Й від сьогодні це наш спільний дім у якому ми розвиваємося й плануємо це робити й надалі.

Створення нового інноваційного освітнього простору для кожного курсанта, студента, викладача та громади – це сучасні умови для розвитку наукових, навчальних та культурних навичок. Донецький державний університет управління на своєї базі здійснює реконструкцію навчального корпусу № 3 (Маріуполь, вул. Макара Мазая, 15) де будуть розташовані: Smart-бібліотека, конференц-зала, тренінгові аудиторії та спортивні зали, Центр лідерства, Центр екологічної освіти, університет третього віку і т.ін. Партнери проєктів та громада будуть мати можливість користуватися без обмежень всіма складовими цього корпусу.

ДЮІ та ДДУУ розробляє з метою впровадження магістерські освітні програми «Управління громадою» та «Врегулювання конфліктів та медіація». Заклади вищої освіти працюють над розробкою програми вже декілька років, починаючи зі співпраці з Британською радою. Також планується налагодження зв’язку Донецького юридичного інституту з Університетом Генуї (Італія) з метою підвищення кваліфікаційного рівня викладачів задіяних в підготовці магістерських програм, а також співпраці з студентським самоврядуванням та територіальними громадами.

Під час своєї промови ректор Сергій Вітвіцький зазначив: «Можна з впевненістю сказати, що наш сумісний проєкт буде сприяти не тільки розвитку закладів вищої освіти, а також розвитку Маріуполя та регіону в цілому. Ми вже не говоримо про ДЮІ, як про виш-переселенець, ми говоримо про заклад вищої освіти, який стабільно розвивається й почувається впевнено у Маріуполі. Ми вдячні за підтримку та теплий прийом нашого інституту Маріупольській міській раді й особисто Вадиму Бойченку».

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків