Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Сьогодні, 3 вересня, представники ДЮІ на чолі з ректором інституту Сергієм Вітвіцьким з робочим візитом відвідали представництво КМЄС в Маріуполі.  Керівник представництва КМЄС в Маріуполі Мартін Кулішек  наголосив на основних питаннях співпраці с Донецьким юридичним інститутом, перспективи реалізації спільних проєктів, участь у заходах. До спільного обговорення доєдналися представниці офісу  КМЄС у Києві Людмила Борток та Олена Кушаковська.

Коло питань, які було розглянуто на зустрічі, торкалися розширення міжнародної діяльності ДЮІ за підтримки КСЄС, на здійсненні освітніх програм та тренінгів. Ларисса Рутменсен, радниця і тренерка з питань взаємодії поліції та громадськості, запропонувала план адаптації освітніх програм у напрямі правоохоронної діяльності.

У ході спільної бесіди радниця ректора з гендерних питань Ольга Светлічна, проректор, капітан поліції Денис Нестеров,  начальник відділу комунікації та міжнародних зв’язків Евеліна Рябченко висловили міркування щодо  втілення сумісних проєктів.

Сподіваємось на плідне та довготривале співробітництво.

 

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків