Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Сьогодні, 10 вересня, за участю представників ДЮІ МВС України  відбулась зустріч Ради Директорів Європейської організації публічного права в онлайн режимі.

З 2018 року ДЮІ МВС України  є членом Ради Директорів Європейської організації публічного права (ЄОПП), штаб якої розміщено в Афінах (Республіка Греція). 

Сьогоднішнє засідання Ради Директорів було присвячено діяльності організації у 2019- 2020 рр.,  глобальним викликам, спричинених пандемією. В роботі засідання взяло учать понад 50 учасників з Європи, Азії і Африки.  Це були представники закладів вищої освіти, Міністерств закордонних справ, Міністерства юстиції Греції, Європейської Комісії, представник ООН у Відні. За дорученням члена Ради Директорів, ректора ДЮІ МВС України, полковника поліції Сергія Вітвіцького в онлайн засіданні взяли участь професор Людмила Ніколенко та начальник ВКМЗ Евеліна Рябченко.    Президент ЄОПП Спиридон Флогаітіс привітав кожну країну-представницю засідання та зачитав вітального листа Міністерки іноземних справ Болгарії  Екатерини Захариєвої. Звертаючись до представників України, побажав успіху та передав особисті вітання Президенту Володимиру Зеленському. Основну увагу зустрічі було зосереджено на розширенні діяльності організації, у тому числі, географічному, тому що актуальні питання публічного права викликають інтерес наукової спільноти всього світу. Було окреслено перспективи співпраці освітніх інституцій та громадських організацій, на спільних наукових дослідженнях та публікаціях. Було представлено нові штаби організації у Португалії, Римі, Угорщині. Багато уваги було приділено вихованню молодих правників та їх залучення до співпраці  з Європейською організацією публічного права.

Nota Bene: ЄОПП - це міжнародна організація, яка займається створенням та розповсюдженням знань у галузі публічного права та управління. Організація була заснована в 2007 році в Афінах (Республіка Греція) як продовження діяльності Європейського центру публічного права (EPLC), некомерційної організації міжнародного характеру, створеної в 1995 році згідно із законодавством Грецької Республіки. На сьогодні вона розробила, організувала, сприяла та підтримала понад 200 освітніх, дослідницьких, навчальних, інституційних та інших заходів та надала допомогу демократичним інституціям у понад 70 країнах. Для досягнення своїх цілей EPLO сприяє співпраці з іншими установами, організаціями та органами, зокрема, в рамках системи ООН. EPLO отримав статус спостерігача в Генеральній Асамблеї ООН, у Всесвітній організації інтелектуальної власності, Міжнародній організації праці та Міжнародній організації з міграції.

 

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків